ZAKRZEWSKA-MALISZEWSKA Janina (1909 - 1982)
olej, sklejka, 68 x 48 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: MALISZEWSKA / ZAKRZEWSKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHŁOPIEC W GÓRALSKIM STROJU NA TLE TATR
Olej, płótno; 60,5 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Maliszewska-Zakrzewska
Olej, sklejka, 50 × 40 cm,
sygn. l. d.: Maliszewska Zakrzewska.
Olej, płótno; 60 x 68 cm
Sygnowany p.d.: Maliszewska-Zakrzewska
Na odwrocie nalepka CBWA, oddział w Krakowie z opisem pracy.
olej, sklejka, 50 × 40 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: Maliszewska Zakrzewska
olej, płótno, 26,5 × 26 cm
sygn. p. d.: MALISZEWSKA-ZAKRZEWSKA
olej, tektura; 69 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: MALISZEWSKA / ZAKRZEWSKA;
na odwrocie stempel wywozowy z datą 24. X. 77 oraz z oznaczeniem
olej, sklejka, 50 × 40 cm w świetle ramy,
olej, płótno naklejone na tekturę ,59 x 67 cm,
sygn. p.d.: Maliszewska Zakrzewska
Na odwrocie drukowana naklejka CBWA oddział w Krakowie, wypełniona tekstem atramentem: Maliszewska Zakrzewska / Kraków Długosza 6 m 7 / Pejzaż z Tatr / olej / 80 x 70 cm / Nr. leg. Z.PA.P 1388.
olej, sklejka, 50 × 40 cm
WIDOK NA KOŚCIÓŁ MARIACKI W KRAKOWIE
Olej, płótno naklejone na tekturę;
30,2 x 25,2 cm
Sygnowany p.g.: MALISZEWSKA ZAKRZEWSKA
akwarela, papier, 21 x 29,5 cm
sygn. p.d.: Janina Maliszewska-Zakrzewska
olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm;
sygn. l.d.: Maliszewska Zakrzewska (ołówiem)
30,2 x 25,2 cm
Sygnowany czerwonym olejem p. g.: MALISZEWSKA ZAKRZEWSKA
Olej, tektura, 44 x 58 cm; (w św.ramy)
Sygn. l.d.- Maliszewska Zakrzewska