BUKOWSKA Kamila (działała w latach 1908-1914)
Olej, tektura; 50 x 40 cm (owal)
Sygnowany p.d.: K Bukowska
Na odwrocie drukowana wypełniona piórem nalepka wystawowa Nowy Salon Sztuki, Kraków ul Szczepańska 7, Szpitalna 40
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura,
70 x 50 cm
sygnowany p. d.: `K. Bukowska`
Estymacja: 6 000 - 9 000
olej/tektura, 52,5 x 37 cm
sygnowany p. g.: `K. Bukowska`
olej na tekturze,
50 x 36,4 cm,
sygnowany p.g. "K. Bukowska", na plecach nalepka "Z. ZIEMBICKI / KRAKÓW. PLAC MARYACKI 2 / Autor: Bukowska Kamila / Tytuł dzieła: Studyum [...]".
Portret młodej kobiety w wieśniaczym stroju
olej, tektura; 67 x 45 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: K. Bukowska