KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
linoryt/papier, e.a., 10,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany l.d.: „Uskrzydlony/ e.a.”, sygn. p.d.: „W. Kaliński/91”
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
linoryt
62 x 91 cm
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
sygn. p.d.,
linoryt,
17,5x25,5 cm
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
sygn. p.d.,
linoryt,
18,5x22,5 cm
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
druk cyfrowy/papier
w świetle passe-partout 16,3 x 23,3 cm
edycja: 5/100
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
grafika
100x70 cm
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
grafika
63x90 cm
2005 r.
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)
KALIŃSKI Witold (ur. 1949)