BRATKOWSKA Bożena (1933 - 2017)
serigrafia/papier, 36,5 x 30,5 cm
sygnowany p.d.: 'Bożena Bratkowska'
dar Jadwigi Marii Berezowskiej Kernbach
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zestaw czterech grafik, 1976-78 r.
linoryt/papier
1) Akt żeński, linoryt/papier, 28,5 x 41,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany flamastrem p.d.: 'Bożena Bratkowska 78',
2) Ciała splecione, linoryt/papier, 29 x 40,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany p.d.: 'Bożena Bratkowska 76',
3) Para ciał, linoryt/papier, 39 x 19 cm (w świetle passe-partout), sygnowany na płycie l.d.: 'Bożena Bartkowska',
4) Gimnastyczka, linoryt/papier, 41 x 28,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany flamastrem p.d.: 'Bożena Bratkowska 76'
Linoryt; 41 x 28,3 cm w świetle passe-partout
Sygnowany flamastrem p.d.: Bożena Bratkowska 77
Linoryt; 41,5 x 28,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany tuszem p.d.: Bożena Bratkowska
Gwasz, akwarela, papier;
40,7 x 28 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Bożena Bratkowska
Linoryt kolorowany;
15 x 20 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Bożena Bratkowska 77, 6 z 15, linoryt kolor
Linoryt;
27,5 x 40,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.g.: Bożena Bratkowska
Gwasz, akwarela, papier;
41 x 28 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Bożena Bratkowska
Linoryt
39,4 x 18,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Barbara Bratkowska
Linoryt
42 x 55,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Barbara Bratkowska
Linoryt
29 x 40,7 cm w świetle passe-partout
papier, tusz, 54 x 36 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: Bożena Bratkowska 83