AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
technika własna, akryl/płótno, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: „Tomasz Awdziejczyk”
cena wywoławcza: Wykup abonament
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
technika własna/ płótno, 50 x 69 cm
sygn. na odwrocie „Tomasz Awdziejczyk”
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
technika własna/ płótno, 69 x 50 cm
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
akryl, płótno,
80 x 60 cm
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
monotypia akrylowa, papier,
70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Tomasz Awdziejczyk (ołówkiem)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
akryl, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. i opisany na blejtramie
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
technika własna, papier akwarelowy
70 x 100 cm
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)
AWDZIEJCZYK Tomasz (ur. 1961)