KERN Hermann (1839 - 1912)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KERN Hermann (1839 - 1912)
KERN Hermann (1839 - 1912)
KERN Hermann (1839 - 1912)
KERN Hermann (1839 - 1912)
KERN Hermann (1839 - 1912)
olej, płótno,
53 x 42.3 cm
Sygnowany p.d.: Kern H (?)