SEGAL Szymon (Simon) (Białystok 1898 - 1963 Arcachon)
olej na papierze naklejonym na płótno,
sygnowany w lewym dolnym rogu;
46 x 61 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
61 x 72,5 cm
sygn. l.d.: Segal; dat. i tyt. na odwrocie: Cheval 31 mars 1965
(Accident)
olej/płótno, 24 x 33 cm
sygnowany p.g.: `Segal`
Odwrocie:
opisany autorsko farbą na płótnie
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Olej, płótno; 24 x 33 cm
Sygn. p.g. S.Segal
Na odwrocie: Le "Sprint"/ Simon Segal
Estymacja: 6.000 - 7.000 zł
gwasz, papier
sygn. l.d.: "S. SEGAL"
43 x 58,20 cm
Olej / tektura
Sygnowany l.d.
41 x 33,5 cm
Kompozycja z owocami, butelką i lalką
olej, sklejka, 55 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: S. Segal