DOMAŃSKA LARISSA Krystyna (czynna w l. 20-tych XX w.)
olej, płótno; 37,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K. Larissa Domańska / 19[29] ?.
cena wywoławcza: Wykup abonament
węgiel, karton, 62 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Krystyna Za... Domańska / Roma 12/III 925.
MARTWA NATURA Z PĘKIEM MIMOZY W WAZONIE, 1929
olej na płótnie,
98 x 69 cm,
sygnowany u dołu po lewej "K. Larissa Domańska/Roma 1929"