SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
akwaforta, ed. E/A, 47 x 33 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: '"Lato" epr.d.a (akwaforta) Siara T.M 80 '
* praca podlega opłacie Droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta/papier, 49 x 32 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Kamienie" 7/25 (akwaforta) Siara TM 72'
akwoforta, papier; 53x39 cm 1986 rok, odbitka 1/50;
praca opisana u dołu
akwaforta,e/a
41 x 30 cm
sygn.
akwaforta, papier, 35,5 x 24 cm,
sygn. l.d.: Żal 8/50 (akwaforta) / (List ze Lwowa), p.d.: Siara 2003
Madonna Kans (Dialogi z Rafaelem), 2009 r.
akwaforta,
e/a,
40 x 30 cm,
sygn.
akwaforta, akwatinta barwna, papier
8.8 x 6.3 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: "Wigilia", p.: Siara tm`98