BUNSCH Franciszek (ur. 1926r.)
drzeworyt, 6/30, 37 x 28 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płotno, 63 x 92 cm, sygn. na odwrocie: F.BUNSCH oraz nalepka wystawowa z CBWA Oddział Kraków
drzeworyt, 24 x 29,8 cm, sygn.
linoryt barwny, 17 x 21 cm, sygn.
linoryt barwny, 7/30, 22 x 16 cm, sygn.
miedzioryt/papier, 28,5 x 20,5 cm (zadruk), 39 x 30 (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `Wejście do Piekieł 9/50 Franciszek Bunsch 1985`
miedzioryt/papier, 28,5 x 20 cm
u dołu opisana ołówkiem: `"Uskrzydlony" 17/100 Franciszek Bunsch`
linoryt, 26 x 31 cm, sygn.
sygn. dat. p.d.
akwaforta (5/50)
12.5x7.7 cm
Strachy - a ja zatańczę, 2010 r.
linoryt, 20 x 15 cm, sygn.
Drzeworyt; wym.: 86 x 116 mm; sygn. oł. p.d.: Bunsch Franciszek, l.d.: Jules de la Madelene "Pan na piaskowym zamku"; grafika przygotowana do zilustrowania książki wydanej przez PIW w 1950.
linoryt,
20 x 15 cm,
sygn.
linoryt barwny,
45x30 cm,
sygn.
drzeworyt kolorowy, 31 x 22 cm, sygn.
drzeworyt,
15,3 x 10,5 cm,
sygn.
drzeworyt,
19,8 x 16 cm,
sygn.
linoryt, 19,8 x 25,5 cm, sygn.
drzeworyt, 19,8 x 16 cm, sygn.
linoryt, 20 x 15 cm, sygn.
linoryt, 23 x 29,5 cm, sygn.