BUCZEK Włodzimierz (1931 Zawiercie - 1986 Kraków)
Akryl, płyta pilśniowa,
sygn. p.d.: Buczek 79, 36,5 x 44,4 cm,
na odwrotnej stronie inskrypcja: Buczek 79/Reminiscencje II/Irence ... (nieczytelna dedykacja)/Władek/ 46 x 37, opraw.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 98 x 130 cm
sygn. i dat. p. d.: Buczek 57
na odwrocie fragment nalepki oraz słabo czytelny napis ołówkiem: KOMPOZYCJA
Olej, płótno
33 x 21,5 cm,
sygn. na blejtramie Włodzimierz Buczek 1985
olej/płótno,
51 x 46 cm,
sygn.
Dar Państwa Małgorzaty i Adama Widurskich.
olej, płótno, 49,5 x 55,8 cm;
sygn. i dat. p.d.: Buczek 79