BIEŃKOWSKA-KOPCZYŃSKA Maria (ur. 1951, Radom)
tempera/papier, 70 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej / płótno, 72 x 53 cm, sygn.