MARTTA WĘG (Marta Węgrzynowska) (ur. 1978r.)
olej na płótnie, 40 x 40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.
olej/płyta, 81 x 100 cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'Martta Węg 01/03' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTTA WĘG | „W CZASIE” | olej, płyta, 81 x 100, 01/03'
* praca podlega opłacie Droit de suite
olej na płótnie
88 x 88 cm
olej na płótnie
88 x 88 cm
Popołudnie z widokiem na łąki.
Olej/płótno, 30x30 cm
Czwartkowe mgły. Późne popołudnie.
Olej/płótno, 30x30 cm