MACIUSZKIEWICZ Roman (ur. 1955)
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Maciuszkiewicz 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 85 x 70 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'R. MACIUSZKIEWICZ '84' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ROMAN MACIUSZKIEWICZ 1984 | "WIZYTA" 80 (w ramce)'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
olej/płótno, 92 x 65 cm , oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'MACIUSZKIEWICZ '96' sygnowany i datowany na odwrociu: ' ROMAN MACIUSZKIEWICZ '96'
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: 'MACIUSZKIEWICZ 2016' oraz opisany na odwrocie
olej/płótno,92 x 65 cm , oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'MACIUSZKIEWICZ '96' sygnowany i datowany na odwrociu: ' ROMAN MACIUSZKIEWICZ '96',
* praca podlega opłacie Droit de suite
olej na płótnie
80 x 100 cm
gwasz, tektura, 49,5x69,5 cm
sygn. p.d.: Maciuszkiewicz ‘97
olej/płótno, 85.00 x 70.00 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'R. MACIUSZKIEWICZ '84'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ROMAN MACIUSZKIEWICZ 1984 | "WIZYTA" 80 (w ramce)'
*opłata droit de suite
akryl na płótnie, 110 x 80 cm, sygn.
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Maciuszkiewicz 2016
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Maciuszkiewicz 2015
olej/płótno,
81 x 95 cm,
sygn.
olej, płótno
80 x 100 cm
olej/płótno,
91 x 70 cm
sygn. p.d.: `MACIUSZKIEWIC2002`
na odwrocie naklejka autorska
olej, płótno,
wymiary: 116 x 90 cm