HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. l.d.: 'Huculak 18'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier
29 x 41 cm
sygn. p.g.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Modlitwa św. Bernarda z Clairvaux, 2013 r.
tempera/papier, 36 x 51 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
olej/płótno, 65 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Huculak 07.’
sygnowany na blejtramie: ‘HUCULAK’
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/papier, 30,5 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: ‘Huculak | 02’
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze, 29x41 cm,
opisany na odwrociu
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze, 30 x 42 cm, sygn.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze, 29 x 42 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
technika własna, karton, 44 x 22 cm (w świetle passe-partout),
sygn. l.d.: 'Huculak 11'
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Tempera, tektura; 30 x 50 cm
Sygnowany l.g.: Huculak / 06
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/papier, 21 x 68,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.g.: 'Huculak 13.'
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze, 28 x 43 cm, sygn.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze
21 x 30 cm
sygn. l/g.: Huculak 16
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na kartonie, 31 x 34 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Kopalnia szarości (Italia), 2005
tempera/płótno, 40 x 80 cm
sygn. p.g.: Huculak 05
obraz wystawiany
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 29,5x41,5 cm
sygn. l.g.: Huculak 15.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, karton, 24 x 36 cm
sygn. l.g.: Huculak 15
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/płótno, 40 x 80 cm
sygn. p.g.: Huculak 05
obraz wystawiany
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
technika własna
21 x 25 cm
sygn. p.d. Huculak 16