FIGIEL Marian
akwarela, papier; 23,3 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Figiel 99
na odwrocie opis autorski
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIGIEL Marian
sygn. p. d.: M. Figiel 99
na odwrocie opis autorski
FIGIEL Marian
FIGIEL Marian
akwarela, papier, 47,5 x 39 cm;
sygn. l.d.: M. Figiel
FIGIEL Marian
FIGIEL Marian