KIELISZCZYK Agnieszka (ur. 1976)
akryl, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie, pieczątka oraz naklejka Galerii m²
2008: Wymazywanie, Galeria m², Warszawa.
REPRODUKOWANY:
Wymazywanie - katalog wystawy, Galeria m², Warszawa 2008, str. 12.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie
nitka bawełniana, pianka, szpilki, 28 x 23 cm, 2014
Homofobia, z cyklu Fobie, 2004
olej, płótno, 60x60 cm
Monofobia - lęk przed samotnością z cyklu Fobie, 2004 r.
akryl/płótno,
60 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie
Ksenofobia z cyklu Fobie, 2004
akryl, płótno; 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: Agnieszka Kieliszczyk/ Ksenofobia
akryl/karton, 70 x 100 cm
sygn. na odwrociu `2003/Agnieszka Kieliszczyk/akryl/100x70` oraz podpis autorski
akryl/karton, 100 x 70 cm
Monofobia - lęk przed samotnością - cykl fobie, 2004 r.
akryl/płótno, 60 x 60 cm
olej, płótno, 100x100 cm