WILKOŃ Józef (ur. 1930)
gwasz, tempera, piórko, papier, 28,5 x 43 cm,
sygn. p.d.: J Wilkoń
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika mieszana, papier, 30 x 40 cm (w świetle passe - partout)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
gwasz, tusz, papier, 31 x 53 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, tusz/papier, 26,9 x 23,7 cm (arkusz)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Ibrahim i sępy - ilustracja do książki O księciu Ibrahimie i pięknej Sinedhur Anny Milskiej, 1965 r.
akwarela, gwasz, tusz/papier, 23,5 x 15,2 cm (arkusz)
sygnowany ołówkiem śr.d.: 'JWilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
gwasz, tusz, papier; 37 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Wilkoń (ołówkiem).
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Akwarela
45 x 69 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika własna na papierze, 34 x 50 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
gwasz, tusz, pastel, papier, 50 x 69,5 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
gwasz, tusz, pastel, papier, 29,5 x 31,5 cm,
sygn. p.d.: J Wilkoń
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
ilustracja do książki Hugo der Babylöwe Hermanna Moersa
technika mieszana, papier; 30 x 42 (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: "J.Wilkoń"
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
bez tytułu, ilustracja do książki Hugo der Babylöwe Hermanna Moersa
technika mieszana, papier; 29,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: "J.Wilkoń"
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Księga dżungli. Foka i morsy, 2010
technika mieszana, papier, 25 x 40 cm
sygn. p.d.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
pastel, akwarela, papier, 29 x 39 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika mieszana, 34,5 x 41,5 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, tusz
42 x 29,5 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika mieszana/papier, 29 x 45,5 cm
sygnowany p.d.: 'Wilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Akryl, tusz na korze brzozowej, 37 x 26 cm