JONSCHER Barbara (1926-1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JONSCHER Barbara (1926-1986)
flamaster, długopis, akwarela/papier, 30 x 29,5 cm
na odwrociu okragła pieczęć: BARBARA JONSCHER/ZE SPUSCIZNY
JONSCHER Barbara (1926-1986)
olej/płótno, 45 x 64,5 cm
na odwrociu nalepka: BARBARA JONSCHER / „Czarny koń”
JONSCHER Barbara (1926-1986)
olej/płótno, 60 x 80 cm
dwie papierowe nalepki na blejtramie: 1) czerwonym długopisem: BIAŁA RYBA/ olej, 1957 / 60 x 80; 2) drukowana: Muzeum Narodowe w Warszawie, czerwonym długopisem: P 384/08
JONSCHER Barbara (1926-1986)
tusz/papier, 20,5 x 29,5 cm
na odwrociu notatki oraz okragła pieczęć: BARBARA JONSCHER/ZE SPUSCIZNY
JONSCHER Barbara (1926-1986)
tłusty pastel/papier, 29,5 x 41 cm
pochodzi ze spuścizny po artystce
JONSCHER Barbara (1926-1986)
flamaster/papier, 26 x 42 cm
sygn. p.d.: Barbara Jonscher
JONSCHER Barbara (1926-1986)
tusz/papier, 29,5 x 42 cm
na odwrociu okrągła pieczęć: BARBARA JONSCHER/ZE SPUŚCIZNY
praca pochodzi ze spuścizny po artystce
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Joanna Wężymorda - projekt kostiumu do sztuki St. I. Witkiewicza W małym dworku
tusz, gwasz/karton, 35 x 25 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Motyw miejski z Bydgoszczy, l. 50. XX w.
tusz, akwarela/karton, 16,5 x 24,5 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
długopis, tusz, akwarela/papier, 42 x 29,5 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
tusz, ołówek/papier, 29,5 x 42 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
tusz/karton, 35 x 49 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Brązowa ryba na różowym tle (na odwrociu szkic kobiecej głowy)
niesygnowany
flamaster, akwarela, papier
23x32.5 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
JONSCHER Barbara (1926-1986)
gwasz/karton, 41,5 x 29,5 cm
proweniencja: ze spuścizny po artystce
JONSCHER Barbara (1926-1986)
gwasz/karton, 30,5 x 27 cm
JONSCHER Barbara (1926-1986)
olej/płótno, 100 x 63 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Barbara Jonscher 66'
opisany na odwrociu: 'BARBARA | JONSCHER | WARSZAWA | olej 100 x 63 | "PORTRET MARII" '
na odwrociu naklejka wywozowa z DESY z opisem obrazu i destynacją (Finlandia) oraz papierowe naklejki wywozowe
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Twarz - Autoportret?, ok. 1970
gwasz, papier; 63,5 x 47 cm;
sygn. na odwrocie: Barbara Jonscher
JONSCHER Barbara (1926-1986)
olej/płótno, 81,5 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Barbara Joncher 81`
na odwrociu papierowa naklejka "Zakład stolarski Bączyk Benedykt`