BOROWSKI Andrzej (ur. Żywiec 1969 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura księżycowa 3 x Papaja, 2014 r.
akryl, srebro, technika własna/płótno, 38 x 33 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Borowski 2014'
opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: '"MARTWA NATURA KSIĘŻYCOWA | 3 x PAPAJA" | ABorowski 2014 | akryl, srebro | technika własna.'
technika własna
60 x 80 cm
akryl, technika własna, płótno, 50,5 × 60 cm
sygn. i dat. p. d.: Borowski 2015
opisany na odwrocie: "Molo"/Aborowski 2015/akryl, tech.własna
akryl, złoto, technika własna, płótno, 73 x 100 cm,
sygn.p.d. Borowski 2004
Martwa natura miedziana z różowymi pomidorami
technika własna, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: Borowski 99;
na odwrocie opis autorski: MARTWA NATURA / MIEDZIANA Z RÓŻOWYMI / POMIDORAMI / Borowski 99
Akryl i technika własna na płótnie 26 x 32 cm
Sygnowany p.d. "Borowski 2003"