HILSCHER Hubert (1924 Warszawa - 1999 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Plakat 15 FESTIWAL MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ WARSZAWSKA JESIEŃ, 1971
Druk, papier; 98 x 67 cm
offset/papier, 97 x 66,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'HUBERT HILSCHER - 74'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 99,5 x 68 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'HUBERT HILSCHER - 69'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 97,5 x 66,5 cm
sygnowany p.śr.: 'HUBERT HILSCHER'
stan zachowania: bardzo dobry
Chłopiec z Grenlandii, 1959 r.
offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'HUBERT HILSCHER-59'
Plakat WYSTAWA WSPÓŁCZESNEJ GRAFIKI HOLENDERSKIEJ, 1966
"Zachęta", Warszawa
Druk, papier; 100 x 68 cm
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
Plakat NIE MA DLA NAS SPRAWY DROŻSZEJ NIŻ POLSKA LUDOWA, 1970
Druk, papier; 97 x 67 cm
PLAKAT, PIERWSZE WYSTAWY, 1966
DAP, Warszawa
Druk, papier; 98 x 67,5 cm
Plakat wystawy OD TOULOUSE-LAUTRECA DO NASZYCH DNI, 1965
"Zachęta", Warszawa
Druk, papier; 98 x 67 cm
Plakat AUSTRIACKA GRAFIKA WSPÓŁCZESNA, 1965
Czytelnia austriacka, Warszawa
Druk, papier; 84 x 58 cm
CYRK - TYGRYS NA KOLE, 1967 R.
offset/papier
98 x 68 cm
I wydanie
CYRK - AKROBATA NA ROWERZE, 1970 R.
offset/papier
985 x 67 cm
sygn. i dat. l.d.: `Hubert Hilscher 70`