JÓZEFCZYK Marian
olej, tektura; 66 x 57 cm;
sygn. l. d.: M. J. / 925;
Obraz przed konserwacją.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JÓZEFCZYK Marian
Olej, tektura; 20,5 x 32 cm
Sygnowany l.d.: M. Józefczyk | 912
JÓZEFCZYK Marian
PEJZAŻ Z BRZOZAMI NAD WODĄ, 1943
Olej, tektura; 56 x 69 cm
Sygnowany l.d.: M. Józefczyk | 943
JÓZEFCZYK Marian
Olej, tektura; 56 x 69 cm
Malarz polski, działający w okresie dwudziestolecia międzywojennego.
JÓZEFCZYK Marian
olej/płótno, 62 x 74 cm
sygnowany i datowany l. d.: `M. Józefczyk | 929`
JÓZEFCZYK Marian
JÓZEFCZYK Marian
JÓZEFCZYK Marian
olej na tekturze, 51 x 67 cm
sygnowany l. d. "Maryan Józefczyk 923"
JÓZEFCZYK Marian
olej, tektura 41,5 X 65,5 cm;
sygn. l.d. - M. Józefczyk / 944