STANNY Janusz (1932 - 2014)
Reprint okładki do książki Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Wydawnictwo Iskry 1959 / 2011
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59 cm;
sygn. p. d.: podpis artysty;
na odwrocie pieczątka artysty: Profesor Janusz Stanny / Artysta plastyk / Warszawa.
cena wywoławcza: Wykup abonament
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Reprint okładki do książki Witaj Smutku
Wydawnictwo Iskry 1956 / 2011;
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59,2 cm;
sygn. p. d.: podpis artysty;
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Flamaster, akwarela
29 x 23 cm
STANNY Janusz (1932 - 2014)
40 rocznica wyzwolenia Warszawy, 1985
plakat, druk 66x96 cm
STANNY Janusz (1932 - 2014)
akwarela, flamaster/papier, 31,5 x 23,5 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'
WYDANIA:
Julian Tuwim, "Julian Tuwim dzieciom", Fundacja Kultura, Warszawa 1990
STANNY Janusz (1932 - 2014)
akwarela, tusz/papier, 31 x 24,5 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'
WYDANIA:
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Król deskorolki, ilustracja do książki Juliusza Wasilewskiego, 1985 r.
akwarela, flamaster/papier, 29,5 x 38 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'
z boku pieczęć artysty
WYDANIA:
Juliusz Wasilewski, "Król dyskorolki", Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 1985
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Bajki, ilustracja do książki Charles'a Perrault'a, 1988 r.
akwarela, flamaster/papier, 28,5 x 32 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'
WYDANIA:
Charles Perrault, "Bajki", Fundację Sztuki Dziecka 1988
STANNY Janusz (1932 - 2014)
olej/karton, 38.80 x 24.00 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'Stanny 56' opisany na odwrociu: 'JANUSZ STANNY - "PAN TADEUSZ" (proj. Ilustr.)',
* praca podlega opłacie Droit de suite
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Pan Twardowski, ilustracja książkowa, lata 90. XX w.
akwarela, flamaster/papier, 39 x 29,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Sty'
STANNY Janusz (1932 - 2014)
offset (reprint z 1978 roku) 100 x 70 cm
sygn. l/d.: Stanny ’78
STANNY Janusz (1932 - 2014)
olej/karton, 38.80 x 24.00, sygnowany p.d: 'Stanny 56' opisany na odwrociu: 'JANUSZ STANNY - "PAN TADEUSZ" (proj. Ilustr.)'
- Salon Aukcyjny REMPEX, 1997
*opłata droit de suite
STANNY Janusz (1932 - 2014)
tusz kolorowy na papierze , 29,7 x 21 cm
sygn. p.d.: JStanny (w pionie)
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Miś Kudłatek, odc. 2 - W Praku, folia animacyjna nr101, 1971-1972 r.
farby emulsyjne/folia celuloidowa, 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Miś Kudłatek, odc. 2 - W parku, folia animacyjna nr 20 , 1971-1972 r.
farby emulsyjne/folia celuloidowa, 19,5 x 28 cm (w świetle oprawy)
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Pies i pan, ilustracja do bajki Ignacego Krasickiego, 2001 r.
akwarela, tusz/papier, 24 x 17,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Stanny 2001'
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Bajki - Kot w butach, ilustracja do książki Charles'a Perraulta , 1990 r.
akwarela/papier, 27,5 x 30,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Stanny 90 r'
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Dżentelmen i akrobata, ilustracja książkowa, 1958 r.
tusz/papier, 25 x 17,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JS.58'
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Cyrk, ilustracja okładkowa do czasopisma Szpilki, lata 70. XX w.
akwarela, tempera, tusz/tektura, 27,5 x 19,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Stanny'
STANNY Janusz (1932 - 2014)
ilustracja, rysunek, akwarela
20 x 28 cm
sygn., sygn. na odwrocie