1 zł
2 600 000 zł
/3

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Reprint okładki do książki Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca

Wydawnictwo Iskry 1959 / 2011
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59 cm;
sygn. p. d.: podpis artysty;
na odwrocie pieczątka artysty: Profesor Janusz Stanny / Artysta plastyk / Warszawa.

cena wywoławcza: Wykup abonament

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Reprint okładki do książki Witaj Smutku

Wydawnictwo Iskry 1956 / 2011;
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59,2 cm;
sygn. p. d.: podpis artysty;

STANNY Janusz (1932 - 2014)

bez tytułu

Flamaster, akwarela
29 x 23 cm

STANNY Janusz (1932 - 2014)

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Julian Tuwim dzieciom - Rozmawiała geś z prosięciem, alternatywna wersja ilustracji do książki Juliana Tuwima, 1990 r.

akwarela, flamaster/papier, 31,5 x 23,5 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'

WYDANIA:
Julian Tuwim, "Julian Tuwim dzieciom", Fundacja Kultura, Warszawa 1990

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Julian Tuwim dzieciom - Rozmawiała gęś z prosięciem, alternatywna wersja ilustracji do książki Juliana Tuwima, 1990 r.

akwarela, tusz/papier, 31 x 24,5 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'

WYDANIA:

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Król deskorolki, ilustracja do książki Juliusza Wasilewskiego, 1985 r.

akwarela, flamaster/papier, 29,5 x 38 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'
z boku pieczęć artysty

WYDANIA:
Juliusz Wasilewski, "Król dyskorolki", Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 1985

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Bajki, ilustracja do książki Charles'a Perrault'a, 1988 r.

akwarela, flamaster/papier, 28,5 x 32 cm
sygnowany p.d.: 'Stanny J'

WYDANIA:
Charles Perrault, "Bajki", Fundację Sztuki Dziecka 1988

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Pan Tadeusz, 1956 r.

olej/karton, 38.80 x 24.00 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'Stanny 56' opisany na odwrociu: 'JANUSZ STANNY - "PAN TADEUSZ" (proj. Ilustr.)',

* praca podlega opłacie Droit de suite

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Pan Twardowski, ilustracja książkowa, lata 90. XX w.

akwarela, flamaster/papier, 39 x 29,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Sty'

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Plakat LOT

offset (reprint z 1978 roku) 100 x 70 cm
sygn. l/d.: Stanny ’78

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Pan Tadeusz, 1956 r.

olej/karton, 38.80 x 24.00, sygnowany p.d: 'Stanny 56' opisany na odwrociu: 'JANUSZ STANNY - "PAN TADEUSZ" (proj. Ilustr.)'

- Salon Aukcyjny REMPEX, 1997

*opłata droit de suite

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Trębacz

tusz kolorowy na papierze , 29,7 x 21 cm
sygn. p.d.: JStanny (w pionie)

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Miś Kudłatek, odc. 2 - W Praku, folia animacyjna nr101, 1971-1972 r.

farby emulsyjne/folia celuloidowa, 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy)

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Miś Kudłatek, odc. 2 - W parku, folia animacyjna nr 20 , 1971-1972 r.

farby emulsyjne/folia celuloidowa, 19,5 x 28 cm (w świetle oprawy)

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Pies i pan, ilustracja do bajki Ignacego Krasickiego, 2001 r.

akwarela, tusz/papier, 24 x 17,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Stanny 2001'

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Bajki - Kot w butach, ilustracja do książki Charles'a Perraulta , 1990 r.

akwarela/papier, 27,5 x 30,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Stanny 90 r'

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Dżentelmen i akrobata, ilustracja książkowa, 1958 r.

tusz/papier, 25 x 17,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JS.58'

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Cyrk, ilustracja okładkowa do czasopisma Szpilki, lata 70. XX w.

akwarela, tempera, tusz/tektura, 27,5 x 19,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Stanny'

STANNY Janusz (1932 - 2014)

Słowik II

ilustracja, rysunek, akwarela
20 x 28 cm
sygn., sygn. na odwrocie

/3
liczba obiektów: 50