HASKA Hanna
cena wywoławcza: Wykup abonament
HASKA Hanna
Stadion III - życie w lustrze - Ośmiościan - Octahedron
mieszana, druk giclee, seria autorska, 30x30 cm, 2011
HASKA Hanna
Stadion III - życie w lustrze - Sześciościan - Hexahedron
HASKA Hanna
Wielościany - Octahedron, 2011
giclée, papier,
29 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: WIELOŚCIANY - OCTAHEDRON -
WIELOŚCIAN DUALNY GICLÉE A/I H. Haska 2011
HASKA Hanna
Archiwum miejsc - odzyskiwanie przestrzeni
giclée, papier,
30 x 30 cm;
sygn. p. d.: H. Haska 2011;
opisana u dołu: ARCHIWUM MIEJSC - ODZYSKIWANIE PRZESTRZENI GICLÉE A/I
HASKA Hanna
HASKA Hanna
grafika gliclée,
30 x 30 cm
HASKA Hanna
HASKA Hanna
MIEJSCA - Czytanie wymiarów - Reduta, 20
giclée, papier,
30 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Haska 2009;
opisana u dołu: CZYTANIE WYMIARÓW - REDUTA GICLÉE A/I (ołówkiem)
HASKA Hanna
Miejsca - Czytanie znaków, 2009
giclée, papier,
30 x 30 cm;
opisana u dołu: MIEJSCA - CZYTANIE ZNAKÓW GICLÉE A/I (ołówkiem)
HASKA Hanna
giclée, papier,
30 x 30 cm;
HASKA Hanna
grafika, technika własna, druk giclee
30 x 30 cm
HASKA Hanna
30 x 30 cm
HASKA Hanna
HASKA Hanna
druk giclee, 48x24 cm, 2006
HASKA Hanna
druk Giclee, papier artystyczny Aquarella HP, tusze archiwalne 1/50, 40 x 20 cm
HASKA Hanna
druk Giclee, papier artystyczny Aquarella HP, tusze archiwalne1/50, 40 x 20 cm