NOWAK Kinga (ur. 1977, Kraków)
olej, płótno, 120 x 170 cm, opisany na odwrocie: ‘Kinga Nowak | „Zanurzenie” | olej/płótno, 120 x 170 cm | 2016’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 150 x 105 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płycie MDF , 28,5 x 20 cm
opisany na odwrociu
tempera na tekturze, 22 x 44,5 cm, 2016
olej, płótno, 60x40 cm
opisany na odwrocie: Kinga Nowak bez tytułu olej/płótno 60x40 cm 2009
tempera na kartonie 29,5 x 22 cm
opisany na odwrociu
olej/płótno, 150 x 105 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Kinga Nowak | "Komunia Św. | 150 x 105 cm | 2004 | z cyklu "Uczulenie" `
olej, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: Kinga Nowak "Kate" 2008 oil/canvas
olej, kolaż, płótno, 100x40 cm
opisany na odwrocie: Kinga Nowak olej/płótno/collage 100x40cm 2009
olej, płótno, 2 szt. 45 x 45 cm każda,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Kinga Nowak | 70 x 100 cm | olej/płótno | 2010`
olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. na odwrocie: Kinga Nowak/90 x 120 cm/olej/płótno/2010
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrociu
akryl, płótno, 40x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Kinga Nowak "Mąz Britney?40x50 cm 2008/
olej/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Kinga Nowak | "Britney" 2008 | z synem | oil/canvas`
olej /płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'Kinga Nowak | bez tytułu | 100 x 80 cm | olej/płótno | 2009'
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej /płótno 85 x 65 cm
na odwrociu opisany: `85 x 65 | "Twins" | Kinga Nowak | olej/płótno | 2009`