NALIWAJKO Jan (1938 Wilno - 2017 Djursholm)
olej, płótno; 69,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: J. NALIWAJKO / 1963.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968.
olej, płyta; 27,7 x 18,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1963 / JNaliwajko.
technika własna/plexi
50x38,5x8,5 cm
sygnowany p.d. "1986 | J. Naliwajko"
olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Naliwajko 61.
olej, kolaż/płótno, 95 x 84 cm
sygn. p. d.: J. Naliwajko 1968
Olej, kolaż, płótno
Sygnowany p.d.: J. Naliwajko 1968
Olej, płótno, 121 x 211 cm
Sygnowany l.d.: J. Naliwajko 1968
olej, żywica/płótno, 28 x 32 cm
sygnowany p.d.: 'J. Naliwajko | 69'
opisany na odwrociu: 'J.N.69'
olej, żywica/płótno, 28 x 28 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Naliwajko | 1969'
na odwrociu opisany: 'J.N.69'
Olej, płótno; 81 x 105 cm
Sygnowany p.d.: Jan Naliwajko 1964
litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360
technika własna/płyta, 28 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.:'J. Naliwajko | 69'
opisany na odwrociu: 'J. N. 69'
Bukiet kwiatów w wazonie, 1961 r.
olej, płótno, 55 x 73 cm,
sygn. l.d. i dat.: J.Naliwajko 61
olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Naliwajko 61
technika własna, akryl;
16 x 39 cm;
sygn. p. d.: 1983 / J. Naliwajko
olej, płótno;
83,5 x 39 cm;
sygn. i dat. p. g.: J. Naliwajko / 1965 napis l. g.: JAŚ
ULICA DAWNA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE, 1963
Olej, płyta pilśniowa; 65 x 60 cm
Sygnowany l.d.: 1963 | J.Naliwajko
olej, papier, 7,2 x 12 cm;
sygn. p. d.: 1/62 J. Naliwajko (ołówkiem)
gwasz, tusz lawowany 69,5 x 49,5 cm;
sygn.: l. d.: J .Naliwajko/ 2000,5