FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Akwarela, papier, 26 x 57,5 cm,
sygn. p.d.: Frączek 1964, l.d.: Poprawiny lasowiackie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno 30 x 40 cm,
sygn. i dat. p.d.: FRĄCZEK 10
akryl na płótnie
50 x 60 cm
olej na płótnie, 100x100cm,
sygn. p.d.: FRĄCZEK’15, opisany na odwrocie
Olej na płótnie, 50x70 cm
olej, płótno, 33 x 24 cm,
sygn. p.d.: Frączek 15
Akryl na płótnie, 80x40 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
akryl, olej na płótnie, 50x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Wiedeń z cyklu Miejsca Zapamiętane, 2015
olej, płótno, 100x130 cm
sygn. l.d.: FRĄCZEK' 15
technika mieszana na płótnie, 60x90 cm
tech. mieszana na płótnie, 150x120 cm
Kapłanka wieczornego ogrodu, 2014
olej na płótnie, 80x50 cm
akryl, olej, płótno, 40x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
olej na płótnie
60 x 85 cm
Z pomarańczowym kameleonem, 2013
olej płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: Frączek`13
olej, płotno, 100 x 40 cm,
sygn. l.d.: Frączek 11 oraz na odwrocie
Dziewczyna w czerwonym turbanie, 2013
olej płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Frączek`13
olej, płótno, 60x50 cm
sygn. l.d.: FRĄCZEK 12, opisany na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK BLONDIE 60X50 OIL X CANVAS 2012
akryl, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. l.d.: Frączek '11 oraz na odwrocie