HILDEBRANDT Eduard (1817 Gdańsk - 1868 Berlin)
Scena z wozem na siano, 1843 r.
olej, deska, 22 × 33 cm
sygn. i dat. p. d.: E.Hildebrandt 1843
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, tektura, 35,5 × 27 cm
sygn. i dat. l. d.: Eduard Hildebrandt 1860
olej, płótno, 26 × 36,5 cm, sygn. i dat. l. d.: E. Hildebrandt 1846
STATEK W NIEBEZPIECZEŃSTWIE, 1839
olej, płótno
42 x 62 cm
sygn. l.d.: E. Hildebrandt fc. 1839
olej, płótno, 26 × 36,5 cm
sygn. i dat. l. d.: E. Hildebrandt 1846
olej, płótno, 53 x 67 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Hildebrandt 1860
sygn. p.d.
akwarela, papier
24x34.8 (w świetle passe-partout )
Pomnik Waltera Scotta w Edynburgu
akwarela, 23,5 x 31,5 cm
sygnowana l.d.: "Walter Scott`s Monument in Edinburgh (...) Hildebrandt"