DETYNIECKI Mieczysław (ur. 1938)
litografia/papier, 69 x 48 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'le choix „Wybór” litorgrafia 9/20 Detyniecki'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ten piękny niezapomniany wieczór, 1971 r.
litografia/papier, 68,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Ten piękny niezapomniany wieczór litografia 10/13 71 MDetyniecki'
litografia/papier, 76 x 54 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: `M. Detyniecki 71`
akwatinta z akwafortą, wymiary odb.: 650 x 490 mm,
sygn. oł. p.d., nr 1/30, tytuł i tech. l.d.