GRABOWSKI Wojciech (1850-1885)
ołówek, karton; 27,5 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: WG;
poniżej l. d. na passe-partout: Wojciech Grabowski (ołówkiem),
wewnątrz oprawy: W. Grabowski (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
ARTYŚCI W MALARSKIM ATELIER, 1881
Rysunek piórkiem na szkicu ołówkowym;
17,5 x 23,8 cm
Sygnowany p.d.: Woj. Grabo | 1881 10/4
Dziewczyna o długich warkoczach, ok. 1880
ołówek, papier,
42 x 29.5 cm
sygnowany p.d.: W Grabowski | z Natury