RYTKA Zygmunt (1947 Warszawa - 2018)
Odbitka żelatynowo-srebrowa,Podłoże PC, 23.5 x 18 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
H. Stażewski, .. , A. Rotenberg, z cyklu: Kolekcja prywatna, 1981 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa, technika mieszana, vintage print/papier barytowy, 18 x 23,5 cmopisany, sygnowany i datowany na odwrociu
na odwrociu pieczęć autorska
Ciągłość nieskończoności, 1983/2005 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier RC, 20,3 x 30 cmopisany, sygnowany i datowany na odwrociu: "RYTKA ZYGMUNT | "CIĄGŁOŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI | CONTINUAL INFINITY | 1983 / 2005"
na odwrociu odcisk palca artysty
fotografia czarno-biała, papier, 18,5 x 24 cm, na odwrocie pieczątka autorska
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 16,7 x 10,6 cm;
na odwrocie stempel autorski.
1. Scena z opery Granda: Agnieszka Fatyga i Emilian Kamiński; fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 18 x 23,9 cm; na odwrocie nalepka autorska oraz opis fotografii.
2. Scena z przedstawienia: Szalony dzień czyli Wesele Figara - Agnieszka Warchulska i Emilian Kamiński, fotografia kolorowa, papier fotograficzny; 21,4 x 15,1 cm; na odwrocie stempel
z serii: Kolekcja prywatna, 1985
odbitka żelatynowo-srebrowa, unikat, vintage print/papier fotograficzny, 18 x 24 cm
na odwrociu opisany: '- Z.R. | - JAN HIMILSBACH', pieczęć autorska z datą 1985 i sygnatura autorska
na fotografii ingerencja autorska: rysunki kolorowymi flamastrami
Ciągłość nieskończoności, 1983 r.
fotografia, 17 x 22.50 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'ZYGMUNT RYTKA | CIĄGŁOŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI 1983 | CONTINUAL INFINITY'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
fotografia barwna, papier fotograficzny
18x26 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na odwrocie "ZYGMUNT RYTKA | Kontakt 1993-2003 | comp. Color. | Z. Rytka"+ odcisk palca wskazującego artysty
Fotografia: Pixele Tej Galaktyki, 2008 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 25,5 x 38 cm,
sygnatura i opis, długopisem, na odwrociu: 'RYTKA ZYGMUNT | PIXELE TEJ GALAKTYKI | PIXELS OF THIS GALAXY. 2008 CD" pod nim, dłgopisem sygn.: 'Z. Rytka', obok tuszem, odcisk lini papilarnych
sygnatura i opis, długopisem, na odwrociu: 'RYTKA ZYGMUNT | PIXELE TEJ GALAKTYKI | PIXELS OF THIS GALAXY. 2008 CD" pod nim, dłgopisem sygnowany: 'Z. Rytka', obok tuszem, odcisk lini papilarnych
Photography: The Pixels of The Pixel of This Galaxy, 2008
gelatin silver print on photographic paper, 25.5 x 38 cm
black and white photograph, signed and described in pen on the reverse: 'RYTKA ZYGMUNT | PIXELE PIXELI TEJ GALAKTYKI | PIXELS OF PIXELS OF THIS GALAXY. 2008 CD" below signed in pen: 'Z. Rytka', and next to it fingerprints in ink
vintage print, gelatin silver print, 30 x 40 cm
sygnatura, odcisk palca autora na odwrocie zdjęcia
oprawa Renes
fotografia z cyklu Kontakt, 1993
vintage print, gelatin silver print, 24 x 30,5 cm
oprawa Renes
Fotografia: Ciągłość nieskończoności, 1984 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 30,5 x 41,5 cm
sygnowany i opisany długopisem na odwrociu: 'RYTKA ZYGMUNT | CIĄGŁOŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI | CONTINUAL INFINITY | 1984', pod nim długopisem sygn.: 'Z. Rytka', obok tuszem, odcisk lini papilarnych.
Fotografia: Przedziały czasowe - 1 1000 sec, 1971 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 40,5 x 30,5 cm
sygnowany i opisany długopisem na odwrociu: 'RYTKA ZYGMUNT | PRZEDZIAŁY CZASOWE - 1/1000 sec | TIME UNITS - 1/1000 sec | .1971"
pod tym dłgopisem sygnatura.: 'Z. Rytka', obok tuszem, odcisk lini papilarnych
Photography: Infinity continuum, 1984
gelatin silver print on photographic paper, 30.5 x 41.5 cm
signed and described in pen on the reverse: 'RYTKA ZYGMUNT | CIAGLOSC NIESKONCZONOSCI | CONTINUAL INFINITY | 1984', signed below: 'Z. Rytka' and next to it fingerprints in ink
Set of the 3 photographies: Time ranges - 1 1000 sec, 1971
gelatin silver print on photographic paper, 40.5 x 30.5 cm. 41 x 30.5 cm (x2)
signed and described in pen on the reverse: 'RYTKA ZYGMUNT | PRZEDZIALY CZASOWE - 1/1000 sec | TIME UNITS - 1/1000 sec | .1971', signature below: 'Z. Rytka' and next to it fingerprints in ink