VIERO Theodoro (1740-1819)
D) ALEUT Z CESARSTWA ROSYJSKIEGO
Miedzioryt; 28 x 20 cm Sygnowany p.d. na płycie: Apud Theodorum Viero Venetiis
cena wywoławcza: Wykup abonament
VIERO Theodoro (1740-1819)
C) SZLACHCIC Z GÓR SZKOCJI
VIERO Theodoro (1740-1819)
B) MOSKIEWSKA ŻEBRACZKA
Miedzioryt; 28 x 20 cm Sygnowany p.d. na płycie: Apud Theodorum Viero Ven.
VIERO Theodoro (1740-1819)
A) SYRYJKA
Miedzioryt; 28 x 20 cm Sygnowany p.d. na płycie: Apud Theodorum Viero Venetis
VIERO Theodoro (1740-1819)
miedzioryt, papier żeberkowy,
28 x 19,5 cm (odcisk płyty), 31 x 24 cm (arkusz)
sygn. p.d. na płycie: Apud Theodorum Viero Ven
VIERO Theodoro (1740-1819)
Postać polskiej dziewczyny ze Snanietz (Żwaniec) 1785
miedzioryt, 275 x 200 mm,
sygn. pł.: Franciscus Smith ad vivium Pinxit, apud Theodorum Viero venetis. Poch. J. w.
VIERO Theodoro (1740-1819)
miedzioryt, 280 x 200 mm,
sygn. pł. j. w. Pochodz. j. w.
VIERO Theodoro (1740-1819)
Portret Krystyny Eberhardyny, 1785
miedzioryt, 280 x 200 mm,
VIERO Theodoro (1740-1819)
miedzioryt,
wymiary: 280 x 200 mm,
sygn. pł.: Apud Theodorum Viero Ven. Grafika z: Raccolta di 120 Stempe, de representanto, Figure ed Abiti di rasie Nazioni..., Venetiio 1785, ed. T. Viero. Lit.: E. Łomnicka- Żakowska, Graficzne portrety Augusta II i Augusta III Wettynów, Warszawa 1997, s. 190-191