DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
55 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ADobrowolski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
pastel, papier, 47,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: A. Dobrowolski
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
Portret Stanisława Namysłowskiego, ok. 1920
pastel, papier, 61 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Dobrowolski
Stanisław Namysłowski (1879-1963) dyrygent, skrzypek, kierownik Orkiestry Włościańskiej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa (założonej w 1881 r.)
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 46 x 67 cm
Sygnowany p.d.: A Dobrowolski.
Na odwrocie przedwojenna nalepka Specjalnej pracowni ram, oprawy obrazów Wacława Konarzewskiego w Warszawie
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
akwarela, papier; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ADobrowolski
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
sygn. l. d.: ADobrowolski
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
pastel, papier, 34 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ADobrowolski ;
na odwrocie nalepka z warszawskiego Magazynu Artystycznego i Salonu Obrazów Juliana Burofa z numerem 2302 z tytułem pracy j.w., jako własność "Salonu", z datą 26 I 1922 r.
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
Akwarela, gwasz, karton; 57 x 85 cm
Sygnowany p.d.: A
Dobrowolski
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
Starzec [Dziad proszalny], początek XX wieku
Akwarela, papier;
wym. w świetle ppartout: 63 x 47 cm;
sygn. l.d.: ADobrowolski.
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
akwarela, gwasz/papier,
57 x 85 cm
sygnowany p. d.: `A Dobrowolski`
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
DOBROWOLSKI Adam (1884 - ?)
pastel, papier, 73 x 56 cm;
sygn. l. d.: A.Dobrowolski