SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
grafika artystyczna (serigrafia), papier; 76 x 60,5 cm (wymiar arkusza w świetle orpawy);
sygn. w kompozycji: W. Siudmak (druk);
sygn., dat. i opisana u dołu: E.A. Epreuve de Artiste, "Zatoka Gracji", W. Siudmak (ołówkiem).
* do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika artystyczna (serigrafia), papier; 82 x 61 cm (wymiar arkusza w świetle orpawy);
sygn. i dat. w kompozycji: W. Siudmak / Paris 3.09.2015 (druk);
sygn., dat. i opisana u dołu: E.A. Epreuve de Artiste, "Dame Avec les Perles" / "Dama z perłami", W. Siudmak (ołowkiem).
litografia, papier; 42 x 39 cm;
sygn., opisana i numerowana u dołu: 16/300 "Regeneration" / "0" W.SIUDMAK;
sygn. powtórzona na odwrocie: W.SIUDMAK.
serigrafia, papier, 89,5 x 62,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK (ołówkiem);
nakład l.d.: 82/135 (ołówkiem)
litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK;
nr odbitki: 77/120;
tytuł pracy (ołówkiem) pośrodku: "L'Empereur du sixieme sens"
litografia, papier; 56 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: W.Siudmak
nr odbitki: 25/250
litografia, papier; 38 x 28 cm;
sygn. i opisana p. d.: W.Siudmak / Paris 08 (ołówkiem); nakład: 157/300.
ceramika Paradyż, malatura (?); 30 x 25 cm;
sygn. i opisana z tyłu: Muzeum Narodowe / Kielce / 22.01.04 / W. Siudmak.
rysunek grafit na kartonie, 14 x 20 cm
Mężczyzna z kapeluszem , 1968/1969 r.
akryl, szablon/papier naklejony na płótno, 80,5 x 58,5 cm
sygnowany p.d.: 'SIUDMAK: 68/69'; sygnowany na odwrociu na blejtramie: 'SIUDMAK'
akryl, płótno, sklejka; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 84;
na odwrocie napis: W. SIUDMAK PARIS "PRINCESSE" "KSIĘŻNICZKA" 55 x 44 1984 AKRYL / VERNIS ACRYL.
litografia barwna/papier, 50 x 48 cm (zadruk)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '131/200 "Idylle" W.SIUDMAK'
sygnowany ołówkiem na odwrociu: 'W. SIUDMAK'
Mężczyzna z kapeluszem, 1968/1969 r.
akryl, szablon/papier naklejony na płótno, 80,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'SIUDMAK: 68/69'
sygnowany na odwrociu na blejtramie: 'SIUDMAK'
olej/płótno naklejone na deskę, 49 x 38 cm
sygnowany p.d.: 'W. SIUDMAK'
collage, tusz na papierze; 59 x 43 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. l. d.: SIUDMAK 67.
brąz pozłacany, 28 x 12 x 14 cm
sygn. na odwrocie: W.SIUDMAK | FO FF O2 / 24, 28 OE 2/24, 28, 2010
ed.: 2/24
odcisk odlewni: Kusicki