NAIDITCH Vladimir (Moskwa 1903 - 1981 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d: 'V. Naiditch'
sygnowany na odwrociu: 'V. Naiditch' oraz papierowe nalepki aukcyjne
Olej, płótno naklejone na tekturę; 65 x 49 cm
Sygnowane p.d.: V. Naiditch; na odwrocie napis: Vladimir Naiditch Lisa au Piano
Pochodzenie: muzeum sztuki Villa le Fleur Marka Roeflera
*opłata droit de suite
olej, płótno, 101 x 81 cm
sygn. p.d.: V. Naiditch
Olej, płótno
sygn. l.d.: "V.Naiditch"
65 x 54 cm
Olej, płótno
47 x 37 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydman, Paryż
Olej na tekturze
Syg. p. d.
41,5 x 51 cm
Olej na płótnie
Monogram. p. d.
74 x 89 cm
Olej / płótno
Sygnowany p.g. i monogram p.d.
94 x 74 cm