1 zł
2 600 000 zł
/13

PICASSO Pablo (1881-1973)

Figure au corsage rayé

litografia / papier
70 × 51,5 cm
79,5 × 62,5 cm (w oprawie)
opisany na odwrociu wzdłuż dolnej krawędzi: Abzug vor aller Schrift und „épreuve d’imprimeur” Kostete W.E

cena wywoławcza: Wykup abonament

PICASSO Pablo (1881-1973)

Z cyklu: Śniadanie na trawie, 1959-61 (wg Édouarda Maneta, 1863)

grafika barwna, papier; 33,5 x 24,5 cm w św. p-p.

PICASSO Pablo (1881-1973)

Głowa więźnia oświęcimskiego, 1955 r.

litografia/papier, 30 x 22,3 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana kredką l.d.: 'Picasso', sygnowana na płycie p.d.: 'Picasso'

PICASSO Pablo (1881-1973)

Dama w kąpieli

litografia barwna/papier, 55,5 x 76 cm w świetle passe – partout
sygn. ołówkiem przez wnuczkę p.d.: "Collection Marina Picasso" oraz opisany l.d.: "359/500"
wybita pieczęć p.d.: "A limited edition after a work by Pablo Picasso"

PICASSO Pablo (1881-1973)

Dos Mujeres Desnudas. Una De Pie y Otra Sentada, 1933

litografia, papier, 28 x 21 cm, praca oprawiona
Na odwrociu pieczątka z domu aukcyjnego Christie’s 49157 - 4

PICASSO Pablo (1881-1973)

Mujer Desnuda Coronada De Flores, 1930

litografia, papier, 28 x 21 cm, 2/10, praca oprawiona

PICASSO Pablo (1881-1973)

Tres Mujeres Desnudas A La Ventana, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Joven Escultor Delante De Un Busto, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Mujer Desnuda, Sentada, Delante De Una Cortina, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Tres Hombres Desnudos, De Pie, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Dos Mujeres Desnudas Mirandose, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Na odwrociu pieczątka z domu aukcyjnego

PICASSO Pablo (1881-1973)

Flautista Y Muchacha Con Tamboril, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Escultor, Modelo Y Esultura De Un Joven Andando, 1933

PICASSO Pablo (1881-1973)

Kobieta z gitarą, 1982

litografia barwna/papier, 64 x 50 cm w świetle passe – partout
edycja 335/500
sygn. ołówkiem przez wnuczkę p.d.: "Collection Marina Picasso" oraz opisany l.d.: "335/500"
Wybita pieczęć p.d.: "A limited edition after a work by Pablo Picasso"

PICASSO Pablo (1881-1973)

Akt, 1946

litografia/papier, 26,5 x 20 cm w świetle passe - partout
opisany l.g.:"27Avl.46"

PICASSO Pablo (1881-1973)

Akt, 1943

litografia/papier, 20 x 27 cm w świetle passe - partout
opisany l.d.:"12i43"

PICASSO Pablo (1881-1973)

Figure au corsage rayé, 1949

litografia barwna, papier
81x68,5 cm,
datowany l.g. "3.4.49", l.d. opis na kamieniu litograficznym: "Henri Duchamps Grav. Lith Mourlot Imp. S.P.A.D.E.M.", na odwrocie nalepka z danymi pracy w jęz. angielskim; edycja i data edycji nieznane

PICASSO Pablo (1881-1973)

Porwanie Europy (Europa und der Stier)

litografia/papier, 77 x 57 cm w świetle passe - partout
sygn. p.g.: „Picasso”
na odwrocie certyfikat autentyczności

PICASSO Pablo (1881-1973)

Kobiety

litografia, papier; 38,6 x 50,8 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. z płyty, oznaczenie edycji (ołówkiem) p. d.: Picasso 286/500 / 7 I 43

/13
liczba obiektów: 250