BUFFET Bernard (1928-1999)
Ouvré grave […] Lithographies 1952-1966, 1967
Katalog litografii znakomitego francuskiego artysty. Paris 1967, wyd. A.C. Mazo, folio, s. 186, 11 oryginalnych litografii barwnych (w tym obwoluta), opr. kartonowa, obwoluta. Książka drukowana przez Mourlota w Paryżu na welinie Acropole z papierni Renage. Stan zachowania: niewielkie naddarcia obwoluty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUFFET Bernard (1928-1999)
Najwyższej klasy teka grafik, utrzymana w stylu realizmu fantastycznego. Paris 1954, ed. Henri Crenzevault, wielkie folio, 20 złożonych kart (wym.: 47,5 x 58 cm), 21 grafik odbitych w technice suchej igły; przy grafikach teksty z Nowego Testamentu dotyczące Pasji Jezusa Chrystusa.; teka luźnych grafik w kartonowej oprawie, dodatkowo zabezpieczona oryginalną metalowo-płócienną obwolutą. Całość w oryginalnym futerale z antracytowej blachy. Na skrzydełku oprawy exlibris Tony Herberta; egz. nr 115/120, odbity na papierze Van Gel- der. Nakład teki: 140 egz.
BUFFET Bernard (1928-1999)
BUFFET Bernard (1928-1999)
sygn. na kamieniu p.d.
litografia barwna
56.5x43.5
BUFFET Bernard (1928-1999)
litografia, papier,
68.3 x 47.3 cm
sygnowany czarnym długopisem l.d.: Bernard Buffet, niżej po l. oł.: 114/120
BUFFET Bernard (1928-1999)
sygn. na kamieniu p.g.
litografia barwna
31.5x24
BUFFET Bernard (1928-1999)
litografia, papier
68.3 x 47.3 cm
BUFFET Bernard (1928-1999)
litografia barwna, papier, 47 x 57 cm
(w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.:
Bernard Buffet 68 (na kamieniu)
BUFFET Bernard (1928-1999)
litografia barwna, papier, 31 x 24 cm
(w świetle passe-partout); sygn. l.d.:
Bernard Buffet (na kamieniu)
BUFFET Bernard (1928-1999)
BUFFET Bernard (1928-1999)
litografia barwna, papier,
47 x 57 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Bernard Buffet 68
BUFFET Bernard (1928-1999)
sygnowany na kamieniu p.g.
litografia barwna
31.5x52
BUFFET Bernard (1928-1999)
BUFFET Bernard (1928-1999)
BUFFET Bernard (1928-1999)
BUFFET Bernard (1928-1999)
litografia, papier,
50 x 39 cm
sygnowany ołówkiem pod ryciną p.d.: Bernard Buffet. napis l.d.: 102/200