CHMURSKI Kazimierz (1897 Kraków - 1942 obóz koncentracyjny Oświęcim)
Zakole Wisły z widokiem na Wawel
Olej tektura, 38 x 92 cm,
sygn. p.d.: K. Chmurski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura;
26 x 37,6 cm
olej, płótno
67 x 51 cm
sygn. p. d.: K. Chmurski
olej, tektura; 50 x 36,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: KChmurski, na odwrocie szkic malarski do portretu