KANIEWSKI Edmund Jerzy (1909 - 1982)
Pejzaż jesienny z kapliczką Matki Boskiej Zielnej, 1939 r.
olej/płótno, 40,5 x 45,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '39 | EJ. Kaniewski'
opisany na krośnie malarskim: 'Kaniewski Edmund Jerzy (1909-1982)'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 74 x 56 cm
Sygnowany p.d.: EDM KANIEWSKI 34
Olej, pilśnia; 50 x 69 cm
Sygnowany p.d.: E. KANIEWSKI
KAPLICZKA MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ, 1937
olej na płótnie, 40,5 x 45,5 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"E. J. Kaniewski 37"
olej, sklejka; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: Edmund Jerzy Kaniewski, 1947
olej, sklejka; 59 x 49 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: J. Kaniewski /1934
Góra Królowej Bony w Krzemieńcu
olej/płótno wzmacniane,
80 x 65 cm
sygnowany p. d.: `E. KANIEWSKI`
ESTYMACJA 5 000 - 8 000
olej, sklejka, 59 x 49 cm;
sygn. p.d.: J. Kaniewski / 1934
olej, sklejka, 59 x 49 cm;
olej, sklejka, 59 x 49 cm;
WIEJSKA KAPLICZKA MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ, 1937
olej na płótnie, 40,5 x 45,5 cm, sygnowany p.d.: "E. J. Kaniewski 37"