BIEGAS Bolesław (Koziczyn 1877 - Paryż 1954)
brąz srebrzony, wys. 10 cm,
sygn. u podstawy: B. Biegas
Projekt figurki na zwieńczenie chłodnicy samochodu Secqueville-Hoyau.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Chateau des Trésors (Pałac skarbów)
olej, płyta, 58,5 × 46 cm
sygnowany śr. d.: B. Biegas
na odwrocie papierowa nalepka z odręcznym opisem pracy i numerem 113
brąz, wys. 47 cm
sygn. u podstawy: B.BIEGAS EA I/ IV
oraz stempel odlewni AVANGINI FONDEUR
odlew współczesny
brąz patynowany, 50 x 27 x 21 cm
sygnowany i opisany: 'B Biegas | 2/8 | 2013'
edycja: 2/8
brąz, 53 x 27,5 x 11 cm;
sygn. dat. i numerowany z boku: Bolesław / Biegas / Paris / r. 1903; oraz: Blanchet Fondeur 4/8;
odlew współczesny.
brąz, 39 x 34 x 9 cm;
sygn., dat. i numerowy z boku: B.Biegas / 5/8 2015; odlew współczesny.
brąz srebrzony; wys. 10 cm;
sygn. u podstawy: B. Biegas
olej, płyta, 51 x 40,5 cm
sygn. l.d. gwaszem: Biegas
ołówek, papier; 11 x 10 cm w św. p-p.;
sygn. na obydwu pracach: Biegas;
napisy: ...życia (częściowo czytelny) oraz Noc
Zatoka (La baie de la mer), 1924 r.
olej/tektura, 69 x 50 cm
na odwrociu papierowa nalepka paryskiej odlewni Blanchet-Landowski, nalepka transportowa oraz nalepka z opisem pracy
brąz
49 x 22 x 23 cm
sygn.: B. Biegas 2/8 2013 M
olej/sklejka, 71 x 49 cm
sygnowany l.d.: 'B. Biegas'
na odwrociu papierowe nalepki z opisem pracy
Wampir w postaci pająka/prusaka ( Le vampire araignée), 1915-16
olej/tektura, 22 x 17,5 cm
sygnowany p.d.: 'B. Biegas'
Grota Świątyni Tajemnic, ok. 1924
olej, sklejka, 62 x 49 cm
sygn. p.d.: B. Biegas
na odwrocie nalepka z opisem pracy w jęz. francuskim, nalepka Galerie Jan Krugier w Genewie oraz nieczytelna nalepka inwentarzowa z numerem 415
Portret sferyczny, lata 20. XX w.
olej, płyta, 44 x 34,5 cm
sygn. p.d.: B. Biegas
brąz, wys. 47 cm
ed. EA I/IV
sygn. u podstawy: B.BIEGAS EA I/ IV oraz stempel odlewni AVANCINI FONDEUR
Biały metal, wys. całk. 11 cm
Sygnowana: B. Biegas
Figurka na korek od chłodnicy samochodu Secqueville-Hoyau
Demon z cyklu Satyry z Lasku Bulońskiego, 1922 r.
brąz patynowany, 43 x 18 x 25 cm
sygnowany, datowany i opisany: 'B. Biegas | 1922 | 1/8'
edycja: 1/8
brąz patynowany, 44 x 26,5 x 24,5 cm
sygnowany i opisany: 'B.Biegas 3/8'
edycja: 3/8
figurka - brąz srebrzony, wys. 10,5 cm, szer. 6 cm;
sygn. na podstawie: B. Biegas;