HUNDERTWASSER Friedensreich (Wiedeń 1928 - Auckland 2000)
grafika, offset z folią wtłaczaną, papier;
84 x 60 cm (wymiar arkusza);
drukowany opis przy lewej i prawej krawędzi jak również u dołu z datą kompozycji 1983, nakładem: 3 000 szt. oraz numerem plakatu: 831
cena wywoławcza: Wykup abonament
offset, płótno, 118 x 116 cm;
sygn. p. d.: Variation after 822 AEROBIC CHURCH / HUNDERTWASSER, Copyright 1983 by Gruener Janura AG (...)
grafika, offset z folią wtłaczana, papier, 138,5 x 60,5 cm
czworoboczna ręcznie modelowana, dekorowana labiryntowo biegnącym spiralnym wzorem;
porcelana z lekko matową glazurą,
wym. 37 x 37 cm; wys. 6,5 cm;
na spodzie czarno glazurowana sygn.: HUNDERTWASSER 1983, 857 SPIRALENTAL 737/2000 oraz znak firmy Rosenthal; numer modelu: 857
Niemcy, wytwórnia Rosenthal
offset, płótno, 118 x 116 cm;
offset z folią wtłaczana, papier,
84 x 64 cm;.
u dołu na czarnej bordiurze drukowany napis, m. in.: nr 831, wydanie Artcurial ,1983,
edycja 3000 egzemplarzy
offset, płótno,
118 x 116 cm;
offset barwny, papier,
50.2 x 37.8 cm (w świetle passe-partout)
sygn. z matrycy p.d. do góry nogami i w odbiciu lustrzanym: 179 [?] Hundertwasser © | JARDIN PUBLIQUE | RIO NEGRO | AMAZONAS | 7.9.77. | HAHNSAGE [?] | AUSTRIA | FEB.78
offset barwny, papier,
71 x 51 wymiary w świetle passe-partout,
wymiary z ramą: 104 x 84 cm
śr.d. podwójna metryczka (wydrukowana w lustrzanym odbiciu) z sygnaturą, datą 1987 i numerem katalogowym 788, przy d. kraw. śr. znak: KUNSTHAUS, na odwrocie na certyfikacie opis techniczny wykonania
Tropenchinese (Tropical Chinese)
offset z folią wtłaczaną, papier, 84 x 59 cm
offset z folią wtłaczana, papier, 84 x 64 cm;.
u dołu na czarnej bordiurze drukowany napis, m. in.: nr 831, wydanie Artcurial ,1983, edycja 3000 egzemplarzy
grafika, offset z folią wtłaczana, papier
138,5 x 60,5 cm
edycja 3000 egzemplarzy
offset, płótno
118 x 116 cm;
offset z folią wtłaczana, papier
84 x 64 cm;.
edycja 3000 egzemplarzy
84 x 59 cm
offset z folią wtłaczaną, papier
84 x 59,5 cm
138,5 x 60,5 cm