GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
akwarela, papier, 33 x 48 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: S. Gibiński
Na odwrocie potwierdzenie autorstwa przez dr St. Dąbrowskiego z 1961 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 49 x 69,5 cm
sygn. p. d.: S. Gibiński
akwarela/papier, 34,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'S. Gibiński'
akwarela/papier, 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'S. Gibiński'
akwarela, papier, 35 x 50 cm,
sygn. l.d.: S.Gibiński , na odwrocie naklejka Salonu Sztuki Alfreda wawrzeckiego w Krakowie z opisem pracy
akwarela, papier, 30,5 x 53 cm,
sygn. p.d.: S. Gibiński / 1918
akwarela, papier
33 x 47,8 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: S. Gibiński
akwarela, tektura, 34 x 48,5 cm, sygn. p. d.: S. Gibiński
akwarela, tektura, 23,5 x 33,5 cm w św. ramy, sygn. p.d.: S. Gibiński
akwarela, papier; 33 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: S. Gibiński;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności doktora Stanisława Dąbrowskiego z 1961 r.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: S. Gibiński.
Akwarela, papier, 13 x 16,5 cm,
sygn. p.d.: S. Gibiński.
sygn. l.d. (na odwrociu potwierdzenie autorstwa przez dr. St.Dąbrowskiego z 1961 r.)
akwarela, papier
33x48 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: S. Gibiński.
akwarela, papier, 13,5 × 17 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: S. Gibiński
na odwrocie nalepka: „Sztuka”/Obrazy - Ramowania/KATOWICE/UL. ŚW. JANA 1
akwarela, papier, 47 × 56 cm w świetle ramy
sygn. i dat. l. d.: S.Gibiński/1924.