DUDA Bożena (ur. 1947)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej na płycie
52 x 36 cm
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej, płótno; 82 x 65 cm
sygn. i dat. p. d.: Bożena Duda / 1979;
na odwrocie nalepki wystawiennicze z opisem, na płótnie pieczątka wywozowa z dopisanym odręcznie numerem: 2464/80
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej na płycie
45 x 35 cm
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej na płycie
45 x 35 cm
DUDA Bożena (ur. 1947)
Piękna z Kioto - z cyklu Motywy orientalne, 1993
olej, płyta; 40 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: BOŻENA/ DUDA/ 1993/ KYOTO (podpis autorski)
Na odwrocie autorski napis: MOTYWY ORIENTALNE- PIĘKNA Z KIOTO
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej na płycie
76 x 50 cm
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej, płyta
65 x 45 cm
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej na płycie, 48 x 36 cm,
sygnowany p.d. "BOŻENA DUDA",
na odwrocie napis długopisem "autor - Bożena Duda / tytuł - "Czesząca włosy"
DUDA Bożena (ur. 1947)
olej na płycie, 47 x 36 cm, sygnowany p.d.: "Bożena Duda"