MACHOWINA Kazimierz (ur. 1938r.)
ołówek, 42 x 29,5 cm, sygn.
Dar Rodziny.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, 42 x 30 cm, sygn.
ołówek, 41,5 x 29,5 cm, sygn.
ołówek
42 x 30 cm
sygn.
kredka/papier,
42 x 29,5 cm,
sygn.
olej, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. p. d.: Machowina / 1996
olej, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. p. d.: Machowina / 1996
kredka/papier, 42 x 29 cm, sygn.
Siedząca naga kobieta z ptakiem, 1997
olej, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. l. d.: Machowina / 1997
Domek z czerwonym dachem, 1987
technika własna, tektura, 16,4 x 14 cm;
sygn. p. d.: Machowina 87
olej, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. p.d.: Machowina / 1994
technika własna, tektura, 8,5 x 8,2 cm;
sygn. p. g.: Machowina / 1999;
Na odwrocie nalepka z sygnaturą: Kazimierz / Machowina / 1999
Kobieta stojąca z ptakiem - monochromat.
olej, płótno, 80 x 50 cm;
sygn. p. g.: machowina / 1994ą
olej, płótno,
80 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Machowina 1998
Olej, płótno;
wym.: 78,5 x 48,5 cm;
sygn. i datowany p.d.: Machowina 2005.
olej/papier,
12 x 11 cm,
sygn.