PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 59 x 51 cm, oprawiony,
sygn. w prawym górnym rogu: PałkaW.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
gwasz/papier, 49 x 34 cm (zadruk)
sygnowany i datowany l.g.: 'Pałka W / 56'
PAŁKA Witold (1928-2013)
technika własna/papier, 34,5 x 49 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: [nieczytelny]
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.g.: Pałka W / 2010
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej/płótno , 60 x 80 cm;
sygnowany i datowany p. g.: Pałka W. / 2006.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
technika własna, gwasz/papier, papier, 50 x 35 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'PałkaW | 57'
PAŁKA Witold (1928-2013)
Portret kobiety [Kobieta przy stoliku]
sygn. l.g.
olej, płótno
50x40 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. p.g.: Pałka W. / 2006
*oplata droit de suite
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2009.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej/płótno, 65 x 80 cm, oprawiony, sygnowany p.g: 'Pałka.W'
- Dom Aukcyjny REMPEX, 2012
*opłata droit de suite
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Pałka W. | 2003
*opłata droit de suite
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2010.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 73,5 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pałka W. / 2000.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 90 × 100 cm
sygn. p. d.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn.g.p. Witold Pałka 2006
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. i dat. p.g.: Pałka W./2003