BANASZEWSKI Roman (1932 - 2021)
akryl, ołówek, płytapilśniowa; 28,5 x 38 ,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R Banaszewski '99, na odwrocie opis autorski: R. Banaszewski / '99 / "Dziewczyny" / akryl.
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, płyta pilśniowa, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: R. Banaszewski 2002
akryl / płyta
46 × 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: R. Banaszewski 2000
litografia, 7/50, 36 x 48,5 cm, sygn.
litografia, papier; 65 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: "Dziewczyna" lito (ołówkiem),
śr. d.: 40/50 (ołówkiem) p. d.: R. Banaszewski ' 02 (?) (ołówkiem).
akwarela / papier, 42 x 32 cm, sygn.
olej na płycie aluminiowej, 28 x 40,5 cm, sygn.
litografia, 46 x 62 cm, sygn.
Drzeworyt, papier; 52 x 71 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: Roman Banaszewski 1964; p.d.: "Miasteczko I" drzeworyt 3/10
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego
litografia, 3/30, 50 x 40 cm, sygn.
Technika mieszana, płyta pilśniowa, 50 x 70 cm,
Bez tytułu, ed. 30/50, 1992 r.
litografia/papier, 40 x 60 cm
u dołu opisana: `lito. 30/50 R. Banaszewski 92`
litografia/papier, 35 x 48 cm
u dołu opisana: ` 47/60 R. Banaszewski 92`