KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany cyrylicą p.d.: 'Куфко' ('Kufko')
na odwrociu słabo czytelny opis i sygnatura
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'KUFKO"
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
akryl, olej, płótno;
81 x 120 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Na odwrocie napis autorski: Władysław Kufko / "AKWARIUM"/ 81 x 120, AKRYL.OL / 2012
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
akryl, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Napis na odwrocie: WŁADYSŁAW KUFKO/ "SŁOMIANE POPOŁUDNIE"/ 73 x
100/ akryl, płotno/ 2012
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej/płótno, 25x33 cm
sygn. na licu /KUFKO/, opisany na odwrocie /Władysław Kufko "Ptak" ol.pł 2006/
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
napis autorski na odwrocie: KUFKO/ "LATAJĄCY
HOLENDER/ 2007/ ol. pł
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej, płótno,
82 x 85 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
opisany na odwrocie z historią i datowaniem
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
akryl, płótno,
80 x 38 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: KUFKO;
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej, płótno, 81,5 x 38 cm;
sygn. p. g.: KUFKO;
na odwrocie napis autorski: WŁADYWŁAW KUFKO / "DRZEWI Z TRZEMA KŁÓDKAMI" / 81 x 38 / AKRYL.OL.PL / 2008
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
akryl, olej, płótno, 55 x 46 cm;
na odwrocie napis: WŁADYSŁAW / KUFKO / HYDRANT / 46 x 55 / AKR. OL. / 2008 R.
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)
olej, płótno, 60x81 cm
KUFKO Władysław (ur. 1955r.)