ZIEMSKI Jan (1920-1988)
relief/płyta, technika własna, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: J. Ziemski 1976 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
tech. własna, płyta pilśniowa, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI PERMUTACJE Lublin, na odwrocie nalepka wystawowa Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego (1976)
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
tech. własna, płyta pilśniowa, 61 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, 61 × 60 cm
sygn. z tyłu: JAN ZIEMSKI |1970 oraz nalepka z BWA w Lublinie z opisem pracy
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
tempera, deska, 49,5 x 49,5 cm
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia - ebru, papier naklejony na tekturę; 67 x 45,3 cm św. p-p.
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia, papier naklejony na płytę; 41 x 27 cm (w świetle oprawy).
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, płyta, 50 × 70 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI |1967 r;
na odwrocie nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z danymi obrazu
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
Kompozycja abstrakcyjna II, z serii Kosmicznej, 1958
olej, deska
56,5x65,5 cm
na odwrocie nalepka z sygnaturą i opisem: "Jan Ziemski | Komp. abstr. II - 1958 | Serja Kosmiczna | wł. Jan Ziemski | Lublin"
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
Kompozycja op-artowska, lata 60.
relief/akryl, płyta
60x80 cm
sygnowany na odwrocie: "Jan Ziemski | Lublin"; częściowo zerwana nalepka z danymi pracy i artysty
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
relief, akryl/płyta pilśniowa, sklejka, 61 x 74,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Ziemski | Lublin 1966'
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia, tektura; 66,8 x 45 cm w św. p-p.;
na odwrocie tektury autorska pieczęć: JAN ZIEMSKI
na odwrocie napis: JAN / ZIEMSKI (ołówkiem)
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
relief, akryl/płyta, 48 x 55 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jan Ziemski | 1976'
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
INTERFERENCJE, LATA 60-TE XX WIEKU
tech. własna, akryl, płyta, 49 x 66,5 cm
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna; 60 x 70 cm
darczyńcy: Anna i Jerzy Starak
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, deska; 60 x 75 x 10 cm
sygnowany na odwrocie: "JAN ZIEMSKI | LUBLIN | 1966"
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI | 1971; nalepka z BWA w Lublinie
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia, 14,5 × 10,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: JAN ZIEMNSKI 19... (data zatarta)