SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta, akwatinta/papier, 65 x 50 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Irena Snarska 1980r', opisany l.d.: 'Lato 1980'
na odwrociu opisany: '"LATO" | IRENA SNARSKA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta, akwatinta/papier, 63 x 49 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Światło w czerni 27/50 Irena Snarska 1984'
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Akwaforta, akwatinta; wym.: 645 x 495 mm; nie
sygn., tyt. i num. l.d.: 31/50. Praca wystawiana w czasie stanu wojennego na loterii Solidarności.
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Kiedy odlatują ptaki - wersja III (1977)
sygn. dat. p.d.
akwatinta, akwaforta barwna
64.5x49.3
SNARSKA Irena (ur. 1934)
sygn. dat. nieczytelnie p.d.
akwaforta, akwatinta barwna
64.5x49.4
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Rzeczy duże i rzeczy małe (1979)
sygn. dat. p.d.
akwaforta, akwatinta barwna
64.5x49.7
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Kiedy odlatują ptaki III (1977)
sygn. dat. p.d.
akwatinta, akwaforta barwna
66.5x49.3
SNARSKA Irena (ur. 1934)
sygn. dat. p.d.
akwatinta, akwaforta
63.5x49
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Technika mieszana 5/50, papier, 64 x 49 cm;
sygn.: p.d.: Irena Snarska 88 r.
SNARSKA Irena (ur. 1934)
technika mieszana, papier,76 x 60 cm
sygn.:p.d.: Irena Snarska
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Technika mieszana, papier, 64,5 x 49 cm;
sygn.: p.d. Irena Snarska
SNARSKA Irena (ur. 1934)
litografia 23/50, 65 x 50 cm
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta z akwatintą, 10/25, 64 x 43 cm, sygn.
SNARSKA Irena (ur. 1934)
39 x 30 cm
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta z akwatintą, 5/50, 60 x 47 cm, sygn.
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta, akwatinta, papier,
66 x 50 cm (w świetle passe-partout);
u dołu napisy ołówkiem: akwaforta, akwatinta 2/50 Koniec gry SEN; sygnowana na odwrocie (pod oprawą)
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta, akwatinta, papier
66 x 50 cm (w świetle passe-partout); u dołu napisy ołówkiem: akwaforta, akwatinta 2/50 Koniec gry "SEN"; sygnowana na odwrocie (pod oprawą)
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Garść ziemi lwowskiej, 2001 r.
akwaforta z akwatintą 7/25, 65 x 49 cm, sygn.
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta z akwatintą 4/50, 39 x 30 cm, sygn.
SNARSKA Irena (ur. 1934)
akwaforta, akwatinta, wym. 51 x 31 cm; w św. p.-p.;
sygn. p.d.: "Irena Snarska"