PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Lista 20 dobrych filmów, 2011r.
olej/płótno, 65 x 50 cm, oprawiony (70 x 55 cm z ramą),
sygnowany monogramem i datowany p.d.,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Lista 20 | dobrych | filmów | 2011 | PK'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 40 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: '2009 | K.Pająk | KP',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Pontcarral | 40 x 30 | akryl, ol./pł. | 2009 | PK | 681'
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno
46 x 33 cm
sygn. p.d.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Kody DNA z biało-żółtym kwadratem, 2019 r.
olej/płótno, 50 x 61 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'K. Pająk | 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kody DNA z biało – źółym kwadratem | 2018 | Krzysztof Pająk | PK | olej na płótnie | 1063 | obraz'
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Kody DNA z żółtym kwadratem, 2018
olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: K. Pająk
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Olej płótno
46 x 33 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie, 33 x 46 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Oddalona planeta” | Krzysztof | Pająk | z cyklu układy | scalone | 2017 | PK | olej/płótno'
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 65 x 49,5 cm
sygnowany p.d. 'K Pająk' oraz sygnowany i datowany monogramem wiazanym: '2009 | PK '
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Dzień Świąteczny | 2009 | [monogram wiązany] | 65. 50 | olej/pł'
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
grafika pigmentowa giclee, 28,2x38 cm, emisja autorska - limit 3
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'K. Pająk | 2018 | PK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Vertigo” | Krzysztof Pająk | z cyklu układy scalone | 2018 | PK | 1021'
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl na płótnie
110 x 130 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Olej na płótnie, 120 x 100 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie, 60 x 81 cm, sygn.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie, 60 x 81 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | olej/płótno | 100 x 120 cm | "Tańczące" '
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl, płótno, 60x81 cm, w oprawie 62x83 cm
sygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016